ODPOWIEDZIALNA GRA

WPROWADZENIE

Firma e-Fun jako część Promatic Group całkowicie i jednoznacznie popiera politykę Odpowiedzialnej Gry i wierzy, że gry online zawsze powinny służyć wyłącznie bezpiecznej rozrywce. Jako licencjonowany dostawca oprogramowania gier, w Promatic Group dbamy o to, aby nasze gry spełniały rygorystyczne wymagania określone przez instytucje do tego przeznaczone i w pełni przestrzegamy tych zasad. Rozumiemy ochronę gracza jako każdą czynność, która ogranicza lub zapobiega potencjalnie szkodliwym skutkom gier, w tym uzależnieniom. Głównym celem jest zapobieganie i zmniejszanie negatywnego wpływu gier na wszystkich graczy, a zwłaszcza na młodzież i inne podatne na wpływ gier grupy społeczne, a zatem także na członków ich rodzin. W naszych grach stosujemy i propagujemy jasne i przejrzyste zasady spójne z ideą Odpowiedzialnej Gry, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę graczy. Stosując różnorodne narzędzia, w tym limity depozytów i limity zakładów, wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z polityką Odpowiedzialnej Gry. Wszyscy gracze są informowani o niebezpieczeństwach, jakie niesie za sobą udział w grach hazardowych, tym samym promujemy najwyższe standardy ochrony graczy.

UCZCIWOŚĆ I AKREDYTACJA

Wszystkie nasze gry oparte są się na trwałym i bezpiecznym modelu matematycznym, który spełnia najwyższe standardy jakości. Jako renomowany dostawca gier gwarantujemy zgodność z uczciwymi procentami wypłat. Jesteśmy wierni zasadom fair play, uczciwości i przejrzystości, dlatego w swoich grach stosujemy najnowszy system RNG zaprojektowany do stworzenia nieskończonej liczby kombinacji. To pozwala nam zapewnić całkowicie losowe wyniki podczas rozgrywki, co zostało potwierdzone przez niezależny akredytowany ośrodek testowy - iTech Labs. Jesteśmy poddawani surowym kontrolom i inspekcjom, które gwarantują zgodność z najwyższymi wymogami licencyjnymi.

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako odpowiedzialny dostawca gier uważamy, że ponosimy osobistą odpowiedzialność za naszych klientów, dlatego zawsze udzielamy wskazówek na temat odpowiedzialnej gry, pozwalamy na ustalanie osobistych limitów i zapewniamy kontrolę, a także możliwości ograniczenia się przez samych graczy.Każda z naszych bezpłatnych lub promocyjnych gier ma takie samo procentowe prawdopodobieństwa wypłat.. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest dostarczanie klientom i partnerom wszystkich niezbędnych informacji, dlatego szkolimy naszych pracowników, jak radzić sobie z problematycznymi graczami oraz zapewniamy im wymagane wsparcie. Osobista odpowiedzialność naszych klientów, a także naszych pracowników i partnerów może zostać wypracowana jedynie poprzez dostarczenie wystarczających informacji. Dla Promatic Group najskuteczniejsze zapobieganie niepożądanym skutkom gier hazardowych oraz ochrona graczy zaczyna się jeszcze przed pierwszym kontaktem z każdą z naszych gier.

PEŁNA KONTROLA

Nasi klienci są najważniejszą częścią naszej działalności. Rozumiemy, że podczas gdy większość naszych klientów potrafi wyznaczyć swoje osobiste granice związane z graniem w gry hazardowe, dla niektórych utrzymanie kontroli nad ich wydatkami na gry może stanowić wyzwanie. Aby pomóc im zachować kontrolę nad swoimi nawykami związanymi z hazardem, usilnie namawiamy naszych klientów do zapamiętania następujących zasad:

  • Gry hazardowe to rodzaj rozrywki i nie należy go traktować jako sposobu na zarabianie
  • Ciągła chęć odegrania się jest bardzo niebezpiecznym sposobem gry
  • Każdy gracz powinien grać wyłącznie pieniędzmi, na które wie, że może sobie pozwolić (które posiada)
  • Gracze powinni śledzić i kontrolować czas i kwotę pieniędzy wydanych podczas gry
  • Gracze powinni sami narzucać sobie przerwy w grze, jeśli czują, że jest im to potrzebne
  • Jeśli masz wrażenie, że masz problem z hazardem lub jesteś bliski uzależnieniu od hazardu. powinieneś skontaktować się z lokalną organizacją pomocy związaną z hazardem i poprosić o pomoc:
    POLSKA - www.psychologia.edu.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz więcej pytań na temat naszego podejścia do polityki Odpowiedzialnej Gry, nie wahaj się i skontaktuj się z nami pod adresem: responsible@promatic.pl